? با توجه به مهیا بودن شرایط مشاوره، هم به صورت تلفنی و هم به صورت انلاین و توضیحات کامل ، مرجوعی برای کالاهای خریداری شده در صورت مطابقت با توضیحات کالا، وجود نخواهد داشت.

? در صورت عدم حصول نتیجه در مصرف کالا، با توجه به مشاوره‌های موجود در الماس لاغری، این عدم نتیجه‌گیری بر عهده مشتری است و الماس لاغری مسئولیتی برعهده ندارد.

? در صورت اشتباه بودن کالا و یا مغایرت کالا با نوع سفارش و عدم هماهنگی الماس لاغری با مشتری ، اصل کالای ارسالی با هماهنگی واحد مرجوعی برای الماس لاغری ارسال شود.

? در صورت اشتباه بودن محصول، از باز کردن پلمپ محصول خودداری نمایید. در این صورت کالای شما مرجوع نخواهد شد.

? در صورت عبور محصول از تاریخ مصرف کالا مرجوع خواهد شد.

? هزینه ارسال مجدد در صورت اصلاح شدن کالای ارسالی بر عهده الماس لاغری خواهد بود.

? پس از ثبت سفارش امکان انصراف و کنسلی وجود ندارد پس در خرید خود دقت کنید.( در صورت عودت محصول بنا به هر دلیل توسط مشتری و عدم وجود هیچ ایرادی در محصول ۳۰ درصد از کل مبلغ خریداری کثر و الباقی طی ۲۴ ساعت کاری عودت میگردد)

? در صورت تمایل به جایگزین کردن کالای خریداری شده با کالای دیگر، در صورتی که مبلغ کالای دوم بیشتر از مبلغ اولی باشید الباقی مبلغ توسط کارت به کارت به حساب الماس لاغری واریز میشود، و اگر مبلغ کالای دوم از مبلغ کالای اول کمتر باشد مابه التفاوت هزینه با انتخاب الماس لاغری برای شما واریز یا محصولی به همان میزان مبلغ به شما تعلق میگیرد.