سفارشات در تهران یک الی دو روز کاری توسط پیک موتوری یا تیپاکس و برای شهرستان ها3 الی 5 روز کاری توسط تیپاکس ارسال میگردد.

هیچ محدودیتی در خرید وجود ندارد، اما در نظر داشته باشید در صورت خرید بیش از یک محصول به شما تخفیف تعلق میگیرد.

بله می توانید بدون ثبت نام در وب سایت، نسبت به ثبت سفارش اقدام کنید.

برای مشتریان تهران هرساعتی از شبانه روز اعلام کنند امکان پذیر است، برای شهرستان توضیحات لازم در اختیار پست قرار میگیرد ، اما مسئولیت رعایت توضیحات شما مانند مراجعه در ساعت مشخص به عهده پست می باشد و داروخانه کنترلی بر آن ندارد. لذا شهرستانی های عزیز اگه در مورد ساعت مشکل دارند میتوانند در قسمت تکمیلی ادرس خود هنگام سفارش استان و شهر یا روستای خود را قید کرده و در پایان واژه ( رستانت ) نوشته تا محصول در پست بماند و با مراجعه حضوری به اداره پست بسته را شخصا تحویل بگیرند.

در صورت تمایل میتوانید روی آیکن واتس اپ پایین سمت راست فشرده و به مشاور انلاین متصل شوید. یا شماره مشاور ذخیره فرمایید و در واتس اپ پیام بدید 09224544328 

در نظر گرفته ما به عنوان یک داروخانه اینترنتی حق ارائه هیچ گونه توضیح اضافی بر آنچه که در بروشور محصول نوشته شده را ندارم.
اطلاعات ما صرفا به اطلاعات درج شده در بروشور و توضیحات تکمیلی تایید شده توسط کارخانه که در سایت قرارداد شده است، محدود می شود.
در صورتی که در شرایط خاص یا ابتلا به بیماری خاصی هستید یا در مورد محصول تردید دارید ، حتما با پزشک مشورت کنید.

متاسفانه خیر، صرفا پرداخت از طریق کارت های عضو شتاب و یا واریز به حساب و ارائه اطلاعات پرداخت مورد پذیرش است.

الماس لاغری هیچ نمایندگی و شعبه ای ندارد.

کد رهگیری مرسوله شما پس از تحویل سفارش به اداره تیپاکس ، به شماره موبایل ثبت شده شما پیامک میشود

بله ارسال با پست خصوصی امکان پذیر است هزینه ارسال با مشتری درب منزل میباشد.

ارسال محصولات دارویی به خارج از کشور بنا به مقررات اداره پست جمهوری اسلامی ممنوع میباشد.

الماس لاغری با سابقه ۱۰ سال خدمت در عرصه محصولات دارویی و توضیحات و طریق چک اصالت هر محصول این تضمین را به شما میدهد که محصولات تماما اصل و اورجینال میباشد.